Kapadokya Turları

Hafta içinin yorgunluğunu atmak isteyenler için Kapadokya turları fırsat olacaktır. Konaklamalı Kapadokya turları organizasyonlarımıza katılım sağlayan misafirlerimiz bölgede Kapadokya Balon turları gezisine de katılabiliyor.

Kapadokya ‘’Güzel Atlar Ülkesi’’, ülkemizin en çok ziyaret edilen bölgelerinden olup binlerce yıllık tarihi dokuyu misafirlerine yaşatır. UNESCO’nun ‘Dünya Mirası’ statüsünde yer alan Kapadokya, Volkanik dağların lavlarının rüzgâr, yağmur ve su yolları gibi doğa olaylarının şekillendirerek oluşturduğu Peribacaları ile kaplıdır. Ürgüp’ün Kalesinden Avanos’ta çömlek yapımına kadar dilediğiniz ayarda sizlere özel tur programları hazırladık.

Kapadokya balon turu bölgenin en meşhur aktivitesidir. Peribacalarını kuş bakışı tüm detaylarıyla eğlenceli bir şekilde incelemenin en güzel yoludur. Sabahın erken saatlerinde havalanarak güneşin doğuşuna şahit olurken, Kapadokya’nın tüm destinasyonlarını görüp büyüleneceksiniz. Kapadokya balon fiyatları için Nevali Turizm özel bir çalışma yürütür. Sizler için en iyi balon turu fiyatını bulur ve satışa sunar. Balon turunuda sepetinize ekleyebilirsiniz. Nevşehir Kapadokya turları deyince akla ilk gelen şeydir balon turları. Mutlaka katılmalısınız.


Whatsapp Destek

Nevali Turizm

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?